System 5000 235432

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : System 5000

Ürün Kodu : 235432

Kategori : ENDOLAP

Alt Kategori : Conmed Elektro Cerrahi


Dinamik Tepki Teknolojisi System 5000™ tescilli Dinamik Tepki Teknolojisi iledonatılmıştır. Bu teknoloji tüm çalışma modlarında akım ve voltajın sürekli ve kesintisiz uyumunu sağlayarak optimum klinik etkiyi yaratır. İleri Dijital Sinyal İşleme mimarisi sistemin voltaj veakımı saniyede 450.000 kez örneklemesini, bu ölçüme bağlı olarak istenen doku etkisini yaratacak güç değerinin oluşturulmasını sağlar.

>> GenelMod – Açık cerrahi uygulamalarda tam güç performansını sağlar.

>> SıvıModu – Sıvı ortamda yapılan cerrahilerde gecikmeden anında tam enerji verilmesini sağlar. Bu moda ek enerji desteği sağlanır ancak uzak doku hasarına neden olmamak için çıkış voltajı 2.700 Volt ile sınırlandırılır.

>> LaparoskopiModu –Çıkış voltajını mikroişlemci kontrolünde sınırlayarak, kapasitif enerji iletimini, yalıtım yetersizliğini ve olası doku yanıklarını önler.

>> PulseCut Modu – Kritik diseksiyon uygulamalarında enerjiyi hassas enerji darbeleri olarak verir. Enerjiyi 2,5 milisaniyade bir darbeler halinde verir. Bu şekilde dokuda ortalama enerji az olmasına karşılık daha yüksek anlık enerji etkisi oluşur.

>>Multiple Bipolar Modları – System 5000 bipolar uygulamalar için,

>> Micro– Hassas ve kusursuz koagülasyon için,

>> Macro–Koagülasyon sırasında daha yoğun enerji verir ve etkiyi artırır.

 
 
 
SYSTEM 5000™

PureCut 50 watt güçte sığır karaciğerindekietki karşılaştırması.

A. ConMed System 5000 ESU.

B. DiğerESU. System 5000'inDinamik Tepki Teknolojisi ile çokdaha az hasar oluşmakta.

 

>> ProgramlanabilirHafıza Ayarları (Programmable Memory Settings) – Kullanıcının önceden seçtiği ve programladığı 9 değişik Kombinasyonu saklar ve istendiğinde işleme alır.

>> UzaktanGüç kontrolü – El ile kontrol edilen herhangi bir elektro cerrahi ucu kullanılarak cihazın güç ayarları steril bölgeden cerrah tarafından yapılabilir.

Kullanışlıdır

Başka hiçbir jenerator cerrahın Sistem 5000 ile olduğu gibi güçdeğerlerini isteğine uygun olarak düzenlemesini sağlayamaz. Sistem 5000 gelişmiş, kullanımı kolay özel uygulama modları sunar.
 
 
 
 
SYSTEM 5000 GÜÇ DEĞERLERİ