FCR Prima T2 0000000001

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : FCR Prima T2

Ürün Kodu : 0000000001

Kategori : FUJİFİLM

Alt Kategori : CR Sistemleri


Bu kompakt masaüstü okuyucunun CR konusunda sıkça karşılaşılan yanılgıyı ortadan kaldıran olağanüstü yüksek hızda bir işleme kapasitesi mevcuttur.

 
 
 
 
 
 
 
 
Yüksek hızlı işleme
FCR PRIMA T2, saatte 73 IP'lik yüksek işleme hızına sahip bir masaüstü okuyucu ünitesidir.Yüksek hızlı modunda (5 piksel/mm), kapasitesi FCR PRIMA T'ye kıyasla yaklaşık %70 daha fazladır (sadece 14¨ × 17¨ ve 14¨ × 14¨ IP'ler için). Tüm Fujifilm ekipmanlarında olduğu gibi FCR PRIMA T2'yi de çalıştırmak kolaydır. Hasta bekleme süresini azaltmaya yardımcı olur ve muayene iş akışının verimliliğini de önemli ölçüde arttırır.
 
 
 
 
 
 
Yerden tasarruf eden tasarım
Hafif ve kompakt masa üstü tasarımıyla FCR PRIMA T2 bir masaya, rafa veya yer kısıtlaması olan herhangi bir yere konulabilir. Tamamen dijital bir okuyucu olduğundan ne bir karanlık odaya ne de otomatik işlemciye ihtiyaç vardır. FCR PRIMA T2 her zaman kimyasal bazlı bir işlemcinin eskiden kullanmakta olduğu bir yere konulabilir.
 
 
 
 
 
 
İstikrarlı kaliteli görüntüler
Her ne kadar bu kompakt bir makine olsa da olağanüstü görüntü kalitesi, FCR serisinin diğer ürünlerinin sunduğu kaliteyle aynıdır. Fujifilm'in özel görüntü işleme teknolojisi olan Image Intelligence™, görüntü kontrastını herhangi bir ayrıntının kaybolmasına imkan tanımadan geliştirmektedir. FCR PRIMA T2, istikrarlı ve optimize edilmiş görüntü kalitesi sunarak doğru tanı koyulmasını destekler.
 
 
 
 
  • MFP (Çoklu Frekanslı İşleme)

FCR görüntülerini geliştirir. Gürültü haricindeki tüm tanı kapsamları geliştirilecektir.

  • İsteğe Bağlı Yazılım
 
 
 
  • FNC (Esnek Gürültü Kontrolü)

Sinyal gürültüsünü izole edip bastırarak pürüzsüz bir görüntü sunar

 
 
 
 
 
  • GPR (Grid Deseni Kaldırma)
Sabit grid desenleri kaldırarak görüntüdeki hareleri engellemek suretiyle teşhislerin daha kolay yapılmasına yardımcı olur.
 
 
 
 
 
Sistem Konfigürasyonu
 
 
Hepsi bir arada iş istasyonu
 
FCR PRIMA Console ve FCRView, masaüstünüzü tüm radyografik görüntüleme ihtiyaçlarınız için çok fonksiyonlu bir iş istasyonuna dönüştüren, hepsi bir arada şeklinde bir görüntüleyicidir. Tek bir ünite ile çekimleri başlatabilir, çalışmalarınızı işleme koyup bastırabilir ve hasta bilgilerinin yedeğini alabilirsiniz.