EPX-4450 HD Video Endoskopi Sistemi 00000020

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : EPX-4450 HD Video Endoskopi Sistemi

Ürün Kodu : 00000020

Kategori : FUJİFİLM

Alt Kategori : Endoskopi Sistemi


EPX-4450HD Video İşlemcisi
 
Şimdiye kadarki en iyi Fujifilm görüntü kalitesi için HDTV formatında yüksek kaliteye sahip endoskopi.
 
 
HDTV görüntü kalitesi
HDTV 1080i reprodüksiyon özelliğine sahip bir dijital işlemci olarak EPX-4450HD, herhangi bir kayıp olmadan sinyalleri dönüştürebilmektedir. Super-CCD yonga teknolojisiyle birlikte en yüksek çözünürlükte jilet keskinliğinde görüntüler sunar. Birinci sınıf endoskopik sonuçlar içindir.
Standart ve maksimum aydınlatma arasındaki otomatik geçiş gibi birçok ek pratik fonksiyon ise günlük çalışmaları basitleştirmekte ve endoskopiyi daha kullanışlı hale getirmektedir.
 
 
Bütünleşik DICOM
EPX-4450HD, basit ve güvenli görüntü arşivlemesi için entegre bir DICOM arabirimine sahip ilk endoskopik video işlemcisidir. DICOM modalitesi çalışma listesi, prosedür listelerinin alınmasını kolaylaştırmakta olup DICOM Send de, resimleri PACS veya bir başka dokümantasyon sisteminde doğru hasta bilgileriyle saklamaktadır.
 
 
Bulanıklık engelleme fonksiyonu
Bulanıklığı engelleyen fonksiyon sayesinde çekilen tüm görüntüler, tüm ayrıntılarıyla belgelendirilir. Arşivleme aşamasında video işlemcisi en net görüntüyü otomatik olarak seçer ve kaydeder.
 
 
FICE ikili mod
FICE ikili mod, hem beyaz ışığı hem de FICE görüntülerini aynı anda tek bir ekranda görüntülemeyi mümkün kılmaktadır. Bu görüntüleme tekniği, zaman kaybetmeksizin iki ekranı karşılaştırmak mümkün olduğundan sanal kromoendoskopinin tanı için uygunluğunu arttırmaktadır. FICE ve beyaz ışık görüntüleri ayrıca daha sonra karşılaştırılmak üzere aynı anda bir CF kartında da arşivlenebilir. Diğer çeşitli fonksiyonlar ise rutin prosedürler için FICE'yi vazgeçilmez bir araç kılmaktadır.