EPX-2500 Video Endoskopi Sistemi 00000018

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : EPX-2500 Video Endoskopi Sistemi

Ürün Kodu : 00000018

Kategori : FUJİFİLM

Alt Kategori : Endoskopi Sistemi


EPX-2500 Video İşlemcisi
 
Düşük maliyetli dijital endoskopi için yüksek tanımlı teknolojide yeni standart.
 
 
Yüksek çözünürlük, düşük maliyet, kullanıcı dostu - kısaca: EPX-2500. Yüksek tanımlı endoskopideki bu yeni standart, basit çalıştırma özelliği ve oldukça uygun bir fiyat ile dijital görüntü kalitesini bir araya getirmektedir.
 
 
Xenon ışık kaynağı
Yeni EPX-2500'de yer alan entegre ışık kaynağı, hekimlere hem parlak hem de her yanı eşit derecede aydınlatılmış görüntüler sunar. Dokuz farklı ışık kademesi arasından seçim yapılabilir.
 
 
Basit çalışma
Yeni EPX-2500'ün fonksiyonları anlaşılır bir şekilde düzenlenmiş olup karmaşık olmayan bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla hızlıca kontrol edilebilir. Ayrıca bu işlemcinin, EMV, IRIS, EM gibi seçenekleri etkinleştirebilen ve tek bir düğmeyle sıfırlama yapabilen çoklu bir anahtarı da mevcuttur.
 
 
Resim içinde resim fonksiyonu
İstediğiniz zaman iki resim bir arada - bu fonksiyon sayesinde EPX-2500, muayeneler için güvenli bir seçimdir. Dondurma modunda endoskopun hareketi gerçek zamanlı olarak gösterilmeye devam edilerek ESD işlemlerinde yaralanmaların önüne geçilmesine yardımcı olunmaktadır.
 
 
Kan damarlarının geliştirilmiş görüntüsü
Damar fonksiyonu, damarların ve kılcal damarların temsili görünümünü geliştirmeye yardımcı olur. Yüksek kontrast düzeyi sayesinde bu damarlar ayrıntılarıyla görülebilir.
 
 
Anlık büyütme için 2x yakınlaştırma
Tek bir düğmeye basılmasıyla EPX-2500, 2x'e varan oranda büyütülen, elektronik olarak genişletilmiş bir resim sunar. Yüksek çözünürlüklü görüntüler için kalite kaybı hemen hemen hiç yoktur ve hatta en küçük ayrıntılar bile kolayca ve şüphe duyulmaksızın belirlenebilmektedir.
 
 
Yüksek düzeyde uyumluluk
Üzerindeki iki bağlantı noktası sayesinde Fujifilm'in hem 200 serisi hem de 530 serisi endoskoplarını bağlayabilirsiniz. Böylece var olan modeller de en yeni nesil endoskopik cihazlara ek olarak kullanılmaya devam edilebilir.