Drypix Smart 2Magazinli Printer 000000015

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Drypix Smart 2Magazinli Printer

Ürün Kodu : 000000015

Kategori : FUJİFİLM

Alt Kategori : Kuru Sistem Printer


 

DRYPIX SMART
 
Daha geniş çaplı amaçlar için mükemmel kalitede görüntüler sunan,
oldukça verimli kuru görüntüleyici
 
 
Yüksek kapasite
DRYPIX Smart, 14" x 17" boyutlarındaki filmlerde saatte 80 sayfalık dünya standartlarında yüksek bir hıza sahiptir. Hasta bekleme süresini azaltmaya yardımcı olur ve muayene iş akışının verimliliğini de önemli ölçüde arttırır.
 
 
 
Daha fazla çok yönlülük için iki tepsi
DRYPIX Smart, birçok farklı film boyutuna uyar. Aynı anda iki farklı film boyutuna baskı imkanı veren iki evrensel film tepsisiyle donatılmıştır.
 
 
Fuji Tıbbi Kuru Görüntüleme Filmi
Yüksek kaliteye sahip DI-HL ve DI-ML filmleri, DRYPIX Smart'ta net görüntüler elde edilmesine yardımcı olur. Bu filmlerin, ıslak işlem ile gerçekleştirilenlerle benzer görüntüler üreten nötr renk tonları bulunmaktadır.
 
                     
 
 
ECO-DRY SİSTEMİ
DRYPIX'in ECO-DRY sistemi, filmlerin çevreyle dost bir şekilde işlenmesini sağlar. DRYPIX medikal filmleri, nahoş kokular içermeyen ve ıslak halojenür filmlere bastırılanlarla ayırt edilemeyecek kadar net ve nötr renkli görüntüler yaratan, benzersiz sulu solventler kullanmaktadır. ECO-DRY'ın diğer avantajları arasında ışığa hassas malzemelerin termal gelişiminde zararlı organik solventlere duyulan ihtiyacı en aza indiren, yeni geliştirdiğimiz sıvı kaplama teknolojisi de yer almaktadır.
 
Yüksek çözünürlük ve yüksek yoğunluk
508 dpi çözünürlüğe ve maksimum 4.0* yoğunluğa sahip olan DRYPIX Smart, yüksek tanımlı görüntüler gerektiren mamografi için idealdir.
* DI-ML filmi kullanıldığında.
 
 
Kaliteli görüntüler sunan görüntü işleme motoru
Gelişmiş Değişken Yanıtlı (A-VR) Spline İnterpolasyonu Fujifilm'in A-VR özelliği görüntü verileri ile alfanümerik karakterleri otomatik olarak tespit edip ayırt edebilmekte ve bu sayede de parazitli görüntüler, görüntü verilerinin pürüzsüz bir şekilde interpolasyonuna ihtiyaç duysa dahi net ve keskin alfanümerik değerler sunabilmektedir. Avantajları arasında daha kolay, daha hızlı ve daha doğru tanı yer almaktadır.
 
 
Kalite Kontrol
DRYPIX Smart, filme 24 adımda gri tonlu bir desen çizer ve ardından yoğunluğunu ölçer. Bu geri bildirim sistemi, hassas ve esnek görüntü ayarlarının (FDC: Otomatik Film Yoğunluğu Düzeltmesi) yapılmasını sağlar. Mamogramların kalite kontrolüne yönelik çeşitli test amaçlı görüntü türleri DRYPIX Smart'a dahil edilmiştir.
 
SAR (Pürüzsüz Eğri Düzenlemesi)
DRYPIX'deki Pürüzsüz Eğri Düzenlemesi (SAR) sadece CT ve MRI gibi modaliteler için en uygun görüntü tonlarını sunmakla kalmaz aynı zamanda tonların bireysel hastaların tanı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamalarına da imkan tanır. Ayrıca LUT, görüntü tonunun modaliteyle hassas bir şekilde eşleşebilmesi için farklı imalatçıların çeşitli modalitelerine dair bilgileri de içerir.
 
Sistem Konfigürasyonu