Hakkımızda

Hakkımızda

Digital Görüntülemede Çözüm Ortağınız

Fiba İnşaat Tic.Ltd.Şti. olarak kurulan firmamız, radyoloji sarf malzemeleri satışına 2003 yılında Fuji filmlerinin bayiliğini alarak başlamıştır.

İhtisaslaştığı radyoloji sarf malzemelerinin yanında diğer tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışlarına da devam eden firmamız, hizmette dürüstlük, süreklilik, kamu menfaatlerini korumak ve insan haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.

Fiba Medikal olarak; hızla gelişen sağlık sektöründe, 'Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen' bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.

Firmamız satın alma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve lojistik destek alanlarında organize olmuş kadrosu ile Radyoloji alanında, kamu ve özel sağlık kuruluşlarının artan hizmet beklentilerinin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için zemin hazırlamakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına sağlık sektöründe yıllardır adını duyurmuş bir kurum olarak faaliyet göstermeyi temel vazife saymaktadır.
  
Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;  Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.

Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.